انواع وب سایت هایی که ما طراحی می کنیم

انواع وب سایت های پورتالیوم

وب سایت هایی که ما در پورتالیوم طراحی می کنیم دارای تنوع بالایی از نظر کاربری، نوع و پلتفرم است. در اشکال و ظاهر مختلف با توجه به نیاز مشتریانمان. در زیر بخشی از این انواع را به شما معرفی می کنیم:

وب سایت وردپرس

وردپرس یک cms یا content managment system است. از نام آن مشخص است که سیستمی برای مدیریت محتواست. وردپرس به شدت کاربر پسند، ساده و ارزان خواهد بود. به همین خاطر امروز بیش از ۶۰% وب سایت های موجود در جهان وردپرسی هستند.

در ابتدا وردپرس یک وبلاگ ساده بود اما با توسعه ها و پیشرفت هایی که به دلیل منبع باز بودن آن تجربه کرده تبدیل به سیستمی با کارایی و امکانات بسیار زیاد شده. به کمک همین توسعه ها می توان پیچیده ترین وب سایت ها را نیز با این cms توسعه داد.

مزیت وردپرس در این است که هم یک کاربر بدون دانش کد نویسی و هم یک کد نویس حرفه ای به بهترین شکل ممکن می توانند از آن استفاده کنند. می توان هم در پروژه های بزرگ و پیچیده با کد نویسی و هم توسط یک بلاگر یا پزشک به صورت شخصی از آن استفاده کرد.

چه نوع وب سایت وردپرسی در پورتالیوم ساخته می شود؟

 1. معرفی شرکت
 2. معرفی نمونه کار (تولیدی، آشپزی و …)
 3. حمل و نقل هوشمند
 4. گیم سرور
 5. فروشگاه (عمده فروشی و خرده فروشی)
 6. وبلاگ
 7. بیمارستانی، نوبت دهی، داروخانه، پزشکی و آرایشی و بهداشتی
 8. آژانس مسافرتی
 9. شخصی (وکلا، تاجران و …)
 10. وب هاستینگ
 11. هتلینگ و توریست

این لیست می تواند تا به تعداد کسب و کار های موجود ادامه داشته باشد اما به همین مقدار فعلا بسنده می کنیم. همان طور می توانید ببینید انواع گوناگونی از وب سایت ها با کاربری های گوناگون قابل پیاده شده هستند.

قالب وب سایت وردپرسی چیست و پورتالیوم چه قالب هایی را در وب سایت ها استفاده می کند؟

وردپرس از پوسته ها یا قالب ها برای ایجاد جذابیت در وب سایت بهره می برد. قالب های وردپرسی معمولا با js, css , html توسعه یافته اند. در توسعه قالب های وردپرسی از فریم ورکهای محبوبی مانند bootstrap یا react یا SaaS استفاده می کنند.

ما معمولا از قالب هایی استفاده می کنیم که امن، پر کاربرد، ساده برای کاربر و معتبر باشند. حالت بعدی قالب در پورتالیوم قالب های دست ساز که توسط خود ما به سفارش شما طراحی می شود. در قالب های سفارشی هزینه توسعه نسبت به قالب های ارزان تر معمولا بیشتر است.

وب سایت بر پایه جوملا

جوملا نیز یک CMS است مانند وردپرس. اما نه به اندازه وردپرس محبوب. جوملا یک سیستم مدیریت محتوای بشدت امن است. که البته رابط کاربری کمی پیچیده تری نسبت به وردپرس دارد. در مقام مقایسه می توان وردپرس را به ویندوز و جوملا را به لینوکس تشبیه کرد.

برای جوملا نیز هر نوع کاربری که مورد نیاز باشد قابل ارائه است. از فروشگاه بگیرید تا حمل و نقل هوشمند و شرکت و وبلاگ.

در جوملا نیز قالب هایی وجود دارد که می توان از آنها استفاده کرد. ملاک های ما برای انتخاب قالب برای جوملا نیز مانند وردپرس است. در صورتی که پروژه شما جوملا باشد امکان طراحی قالب سفارشی با پرداخت هزینه توسعه وجود خواهد داشت.

لاراول

یکی از محبوبترین فریم ورک های php لاراول است. فریم ورک مجموعه ابزارهایی است که با آن یک پروژه از پایه ساخته می شود. فریم ورک لاراول گرانترین انتخاب نیز هست.

لاراول بدلیل فریم ورک بودن آن این امکان را می دهد که از ابتدا هر آن چه می خواهید در نظر بگیرید و توسعه دهید. به همین خاطر محدودیتی در نوع وب سایت آن دستتان کاملا و تا بی نهایت باز است.

قالب در لاراول درواقع blades ها و view هایی است که توسعه دهنده در پروژه لاراول خود ایجاد می کند، به هین خاطر قالب مجزایی وجود ندارد. در لاراول از فریم ورک های گسترده جاوا اسکریپت مانند bootstrap، react, angular و … , و حتی فریم ورک های محبوب پایتون مانند django می توان بهره برد.

در سبد خدمات پورتالیوم وب سایت لاراول گرانترین خدمات ما محسوب می شود.

نشان پشتیبانی

خدمات پورتالیوم به صورت جدی بر روی نشان پشتیبانی متمرکز است. با این حال توسعه وب سایت های به صورت جداگانه در پورتالیوم نیز انجام می شود. در نشان های پشتیبانی پورتالیوم شما وب سایت خود را به صورت کاملا رایگان از ما دریافت خواهد کرد.

لینک های بیشتر:

خرید نشان پشتیبانی سیاه

جهت بررسی قیمت طراحی وب سایت به این آدرس مراجعه کنید

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *